FCB AKADEMIA PIŁKARSKA – LKS Sparta Jazgarzew 2007/08

Udane rozpoczęcie rundy rewanżowej
W niedzielę 08.10.2017 rocznik 2007/2008 rozegrał spotkanie rewanżowa z ekipą FC Bobrowiec. Pomimo tego, że graliśmy bardzo dobry mecz, wynik po dwóch kwartach brzmiał 2-0 na korzyść drużyny gospodarzy. Chłopcy pokazali jednak ogromną wolę walki i zaangażowanie w drugiej połowie co pozwoliło nam na zdobycie 5 bramek i wygranie całego spotkania 5-2. Strzelanie rozpoczął Michał Woźniak, świetnym uderzeniem z dystansu. Drugą bramkę dla naszej drużyny zdobył Leon Toruński po bardzo ładnej, zespołowej akcji. Wymieniona dwójka nie poprzestała na jednej zdobyczy, Michał dołożył do swojego dorobku gola z rzutu wolnego, a Leon indywidualnym rajdem podwyższył prowadzenie. W międzyczasie nasz bramkarz Michał Porębski zdołał obronić rzut karny i mogliśmy cieszyć się z kolejnego zwycięstwa.
Skład: Michał Porębski- Jan Maleszyk, Bartłomiej Wiśniakowski, Mateusz Ruta- Marcel Krawczyk, Michał Woźniak, Antek Wyrzykowski, Mateusz Gruza, Szymon Witkoś, Norbert Karolak- Leon Toruński, Łukasz Tymiński