KOL2: LKS Sparta Jazgarzew 2007/08 v MKRS WISŁA Maciejowice

Drugą kolejkę rundy wiosennej przyszło nam rozegrać w sobotę 08.04 na boisku w Jazgarzewie. Naszym rywalem była tego dnia drużyna Wisły Maciejowice. Podbudowani pierwszym zwycięstwem w poprzedniej kolejce, chcieliśmy utrzymać dobrą formę. Niestety mecz rozpoczął się nie po naszej myśli, już w pierwszej minucie spotkania straciliśmy bramkę na 0-1 i takim wynikiem zakończyła się pierwsza kwarta.  Dosyć szybko udało nam się otrząsnąć po straconym golu, bramkę na 1-1  zdobył Szymon Witkoś. Pomimo niezłej gry w naszym wykonaniu rywale po raz kolejny wyszli na prowadzenie, tym razem dwubramkowe. Szybko odpowiedzieliśmy trafieniem Leona Toruńskiego i dalej staraliśmy się prowadzić grę. Wydawało się że bramka na 3-3 jest kwestią czasu, tego dnia nasza skuteczność nie była jednak na najwyższym poziomie i pomimo wielu korzystnych sytuacji nie udało nam się zdobyć kolejnych goli. Rywale spokojnie czekali na swoją szansę i w końcu ją dostali, dwie szybko wyprowadzone kontry oraz piękny strzał z dystansu zamknęły to spotkanie.  Rywalom gratulujemy dobrej postawy oraz zwycięstwa, a my mimo porażki pozytywnie patrzymy w przyszłość. Z pewnością w kolejnych spotkaniach będziemy musieli poprawić skuteczność i na pewno będziemy pracować nad tym aspektem na najbliższych treningach.