ŁKS Promnik Łaskarzew – LKS Sparta Jazgarzew 2005/06

W ostatnią Niedziele 15.10 nasza drużyna młodzików rozegrała mecz na wyjeździe w Łaskarzewie, mierząc się tam z miejscowym Promnikiem.
Po wygranym meczu z Maciejowicami, w dobrych humorach i pełni nadziei na kolejne zwycięstwo, udaliśmy się na spotkanie, które rozpoczęło się o godzinie 11:00. Wyjściowy skład był lekko zmieniony  w porównaniu do poprzedniego meczu, ze względu na nieobecności treningowe niektórych zawodników. Zmiany te nie miały żadnego wpływu na grę a zawodnicy którzy wyszli w pierwszym składzie udowodnili swoją przydatność w zespole.

Zaczęliśmy mecz bardzo dobrze od składnych i przemyślanych akcji. Staraliśmy się grać ziemią i pod tym aspektem na pewno był to o wiele lepszy mecz w naszym wykonaniu niż poprzedni.
Optyczna przewaga naszego zespołu w tym meczu przełożyła się na bramkę już w około 10 min meczu. Pierwszą bramkę po rzucie rożnym strzelił Jakub Dudek walcząc do końca o piłkę w polu karnym, wywierając presję na bramkarzu i dobijając z bliskiej odległości. Bramka na 2:0 to fantastyczny strzał Tomka Janowskiego z półwoleja z pierwszej piłki. Strzał był na tyle zaskakujący ze bramkarz gości nawet nie zareagował do piłki lecącej obok niego.
Niecodzienną bramkę na 3:0 strzelił Mateusz Wichniewicz, bezpośrednio z rzutu rożnego wkręcając piłkę do bramki. Pierwsza polowa przebiegła pod dyktando naszej drużyny czego odzwierciedleniem był wynik 3:0.
Drugą połowa była już bardziej wyrównana, nasza drużyna stworzyła sobie identyczną liczbę sytuacji jak w pierwszej niestety skuteczność była dużo mniejsza. Brakowało nam chłodnej głowy i przyjęcia piłki przed strzałem w dogodnych sytuacjach bramkowych. Gra była bardziej wyrównana ze względu na przebudzenie drużyny gospodarzy, którzy wykreowali sobie kilka dogodnych sytuacji, na szczęście na posterunku był zawsze nasz bramkarz Piotr Zając, bądź wcześniej sytuacje wyjaśniali tego dnia dobrze dysponowani nasi obrońcy.
Kolejny mecz wygrany, chłopcy na razie w 100 % wykonują plan jaki założyliśmy sobie przed rundą tj wygrania wszystkich 5 meczów rewanżowych. 
Następne spotkanie rozegramy u siebie z drużyna Mazura II Karczew w niedziele 22.10.