Pewne zwycięstwo w derbach

W niedzielne popołudnie podejmowaliśmy na własnym stadionie ekipę piaseczyńskiego MKS. Bardzo dobrze weszliśmy w to spotkanie od samego początku kontrolując przebieg spotkania. Dało to oczekiwane efekty ponieważ po hat-tricku Michała Woźniaka oraz trafieniach Bartka Wiśniakowskiego i Antka Wyrzykowskiego pewnie prowadziliśmy do przerwy 5-0. Na drugą połowę wyszliśmy z podobnymi założeniami, chcieliśmy za wszelką cenę jak najdłużej utrzymywać się przy piłce. Pozwoliło nam to na zdobycie 6 bramki, której autorem był Leo Toruński. Niestety w pewnych momentach wysokie prowadzenie zbytnio nas rozluźniło i na własne życzenie straciliśmy pierwszą (po 5 spotkaniach!) bramkę w tym sezonie. Brawa dla całego zespołu za świetną postawę, walczymy dalej i ciężko trenujemy aby w każdym spotkaniu pokazywać się z jak najlepszej strony. Mocno Sparta!
Bramki: 1-0 Michał Woźniak (as. Antek Wyrzykowski) 2-0 Bartek Wiśniakowski (as. Antek Wyrzykowski) 3-0 Michał Woźniak (as. Antek Wyrzykowski) 4-0 Michał Woźniak (rzut wolny) 5-0 Antek Wyrzykowski (as. Michał Bany) 6-1 Leo Toruński (as. Antek Wyrzykowski)