Rocznik 2007 wciąż niepokonany

15 maja rozegraliśmy zaległe spotkanie 4 kolejki ligi MZPN. Jako goście podejmowaliśmy na boisku przeciwnika ekipę UKS Iwiczna. Przez pierwsze dwie kwarty spotkania grało nam się bardzo ciężko. Można powiedzieć, że uczyliśmy się gry na sztucznym boisku w Lesznowoli, które nie było w najlepszym stanie. Popełnialiśmy sporo błędów zarówno w obronie jak i w ataku, co przełożyło się na wynik spotkania, przegrywaliśmy 3-6. Na drugą połowę wyszliśmy jednak jakby odmienieni, zwłaszcza Michał Woźniak, który zagrał bardzo dobre zawody. W trzeciej i czwartej kwarcie przejęliśmy pełną kontrolę nad meczem, co pozwoliło nam wyjść na prowadzenie 7-6. Rywale praktycznie nie stwarzali zagrożenia pod naszą bramką i gdy wydawało się, że dopiszemy sobie kolejne trzy punkty, przeciwnik oddał w ostatnich chwilach meczu strzał, który zakończył się bramką. Niestety mecz zakończył się remisem 7-7 na co ogromny wpływ miała słabsza postawa naszego zespołu w pierwszych dwóch kwartach, szkoda również kilku sytuacji z ostatniej części spotkania, ponieważ wykorzystując je mielibyśmy spokojniejsze prowadzenie.
Michał Woźniak (as. Antek Wyrzykowski)

Kolejny mecz przyszło nam rozgrywać na swoim boisku. W słoneczną sobotę 19 maja gościliśmy dobrze nam znaną ekipę MKS Piaseczno. Mecze pomiędzy tymi zespołami zawsze były bardzo ciekawe i emocjonujące. Szybko udało nam się wyjść na prowadzenie za sprawą bardzo ładnej bramki Michała Woźniaka z rzutu wolnego. Nasza gra wyglądała tego dnia naprawdę dobrze, co pozwoliło nam na zdobywanie kolejnych goli, fantastyczną zespołową akcje zakończył, po podaniu Leona, Mati Ruta. Jeszcze przed przerwą na listę strzelców ponownie wpisał się Michał Woźniak, a rywale zdołali odpowiedzieć jedną bramką, wynik po dwóch kwartach 3-1. Po przerwie potwierdzaliśmy naszą bardzo dobrą dyspozycję kolejnymi bramkami. Do asysty Leon dołożył po indywidualnej akcji bramkę, Antek zaskoczył bramkarza rywali strzałem z bliska lewą nogą, a bardzo dobrą akcję Nikodema zakończył Łukasz. Swojego trzeciego gola po świetnej akcji Antka zdobył Michał Wóźniak, a Mati Ruta, potwierdzając swój bardzo dobry występ, zakończył strzelanie finalizując fantastyczne podanie Michała Bany. Zagraliśmy tego dnia niemal perfekcyjne spotkanie, bardzo przyjemnie oglądało się grę chłopaków w tym meczu, co może potwierdzić każdy kibic obecny na spotkaniu. Poniżej foto oraz wideorelacja z tych zawodów.
LKS Sparta Jazgarzew- MKS II Piaseczno 8:2
Skład: Michał Porębski- Michał Bany, Bartek Wiśniakowski, Janek Maleszyk- Leon Toruński, Antek Wyrzykowski, Marcel Krawczyk, Mateusz Ruta, Norbi Karolak, Szymek Witkoś, Nikodem Toruński- Michał Woźniak, Łukasz Tymiński